Baidarių nuoma Anykščiuose

Populiariausias plaukimo mašrutas

Mikierių atodanga – Andrioniškis (17 km, trukmė 5-6 val.)

Galima rinktis trumpesnes arba ilgesnes atkarpas Šventosios arba Jaros upe.

 

 

Siūloma įranga

Baidarė – viena populiariausių vandens turizmo megėjų plaukimo priemonė. Dvivietėje baidarėje irkluotojai sėdi veidu pirmyn ir irkluoja dvimenčiais irklais. Antrasis irkluotojas prisiima ir baidarės vairavimo atsakomybę. Irkluotojai sėdi arti dugno, todėl baidarės svorio centras yra žemiau negu kitų tipų valčių, o tai lemia jos stabilumą. Didelis ilgio ir pločio santykis sąlygoja jų didelį eiklumą.
Visos mūsų nuomojamos baidarės “Vista” yra saugios, patogios, pagamintos iš polietileno “Perception”. Šias baidares vertina tiek irkluotojai profesionalai, tiek naujokai, nes jos labai paprastai ir patogiai valdomos.
Ši baidarė – viena iš elegantiškiausių ir universaliausių dviviečių baidarių Europoje. Minkštos sėdynės reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį pirmyn – atgal, atlenkiami sėdynių atlošai, reguliuojamos atramos kojoms. Baidare galima plaukti tiek siaurais,srauniais, akmenuotais upeliais, tiek ežerais. Apie baidarių matmenis ir mūsų turimą inventoriu, kuriuo galime jus aprūpinti, galite sužinoti paspaudę mygtuką esantį žemiau.

Baidarių nuoma Anykščiuose

 

Viena geriausių vasaros pramogų, kurią turite patirti!

Siūlome jums žygį baidarėmis Šventosios upe

Detalesnę maršruto informaciją rasite paspaudę

Aštresnių įspūdžių mėgėjams
Jaros – Šventosios upėmis

Detalesnę maršruto informaciją rasite paspaudę